Markanızı Siz Hayal Edin

Biz Gerçekleştirelim

Projectiw dijital dünyadaki hedeflerinize ulaşmadaki anahtarı size veriyor, yerinize düşünüyor ve en önemlisi sizin yerinize düşlüyoruz!

Biz sadece sosyal medyanızı yönetmiyor, iletişim dilinizi oluşturuyor, markanız için reklam, satış stratejileri geliştiriyor, ihtiyacınız olanı veriyoruz. Ne fazla ne azı nokta atışı ile hayallerinizi gerçekleştiriyoruz

Projectiw, çözüm ortağı olarak sorumluluğunu aldığı markaları, derinlemesine anlayacak kapasite ve buna göre strateji ve marka yönetimi gerçekleştirebilecek yeteneklerle donatılmıştır.

Projectiw, çalışma prensibi gereği müşterilerine hizmet sunmaktan ziyade markaları kendi firması gibi benimseyerek yol almakta başarıyı çözüm ortağı olduğu markalarla birlikte kutlamaktadır. Hizmet verecek müşteriler değil, beraber yürüyeceğimiz ve yükseleceğimiz ortaklarımızı bekliyoruz.

İster deneyimli ve yıllardır bilinen bir marka olun, isterse yeni hayata gelmiş, büyük hayalleri olan ve dünyaya yeni gelmiş bir marka olun, marka yönetimi konusunda bir çok stratejik seçim yapmanız gerekmektedir. Dijitalleşme konusunda sürekli olarak gelişen daha da önemlisi değişen dünya her an tüm markaları kritik seçimler yapmaya zorlamaktadır. Ekiplerimizin yapacakları analizler, marka, kültür, hedef kitle ve pazar analizleri ile ortaklarımıza optimum kazancı elde etmelerini sağlayacak planlar sunuyoruz.

Marka Yüzü

Birçok insan bir markanın notunu ilk görüşte vermektedir. Bu nedenle doğru etkiyi ve düşünceyi ufacık bir logoya sığdırmak gerekebilir.

Kanal Seçimi

Gerek sosyal medya olsun gerek Google sistemleri, hangi dijital pazarlama karmasından ne kadar kullanacağınızı doğru seçebilmelisiniz.

Hayranlar Yaratmak

Müşteri kazanmak eskidendi, artık bir markanın müşterilerden ziyade her hareketini takip edecek hayranlara ihtiyacı vardır.

Birlikte Hayalleri Gerçekleştirmeye Hazır mısınız?

Sadece bir adım kaldı

Şimdi İletişime GeçŞimdi İletişime Geç