Potink.com

Web Tasarım

Potink Yayınları için, markanın müşterilere vermek istediği hissiyata ve markanın vizyonuna uygun, dinamik ve göz alıcı bir tasarım hazırladık. Responsive özelliği ile tüm mobil ve sabit cihazlarda performanslı bir şekilde çalışabilen web projemiz ayrıca SEO altyapısına sahip, Google bağlantıları sağlanmış bir şekilde teslim edildi. Projeye bir de Potink Yayınları'nın yeni kitaplarını satabileceği, alışılmışın dışında bir e-ticaret sitesi ve mağaza sayfası kurarak markanın farklılığını ortaya koymayı başardık.

Sosyal Medya

Markanın sosyal medya hesaplarının açılışı ve yönetiminden sorumlu olarak görev yapmaktayız. Sosyal medya projelerini her zaman olduğu gibi sadece paylaşım yapmak olarak görmemekteyiz. Bu nedenle Potink sosyal medya hesaplarının gelişimini yakından takip ederek uygun stratejiler ve kampanyalar geliştirmekteyiz. Buna göre Potink hesaplarında şu ana kadar oldukça cüzi reklam bütçeleri ile kampanya başına 50.000 - 100.000 gösterime, 500 - 1.000 tıklamaya ve 1000 - 5000 etkileşime ulaşabilmekteyiz.

Reklam Yönetimi

Potink.com sektörü gereği oldukça mücadeleci bir yarışın içindedir. Bu nedenle tüm dijital pazarlama karmalarının verimli, planlı ve doğru stratejilerle yönetilmesi gerekmektedir. Potink.com için farklı birden fazla reklam kampanyası deneyerek gerek hedef kitle belirleme gerek anahtar kelime çalışmaları konusunda fikir sahibi olmayı başardık. Bu andan itibaren yapmamız gereken sadece doğru anahtar kelimeleri, doğru hedef kitlelere, doğru zamanda, doğru bütçe ile sunmak olmuştu. Markanın ön plana çıkarak çok daha fazla insan tarafından tanınır hale gelmesinde profesyonel çalışmalarımızın yeri büyüktür.