SEO Hizmetleri ;

SEO Hizmeti ile Google Zirvelerine Ulaşmaya

Hazır mısınız?

Durum Analizi

Web sitenizin Google tarafından nasıl görüldüğünüzü, ne durumda olduğunuzu ve eksikliklerinizi belirliyoruz. Buna göre SEO çalışması yapıyoruz.

Anahtar Kelime Çalışması

SEO hizmeti sağlamadan önce Doğru arama sonuçlarına ulaşabilmek için hedef kitlenizi inceliyor, ihtiyaç duyacağınız anahtar kelimeleri belirliyoruz.

Rakip Analizi

Rakip olmanız beklenen web sitelerini ve markaları belirleyerek önlerine geçebilmek için uygulayacağımız stratejiyi belirliyoruz.

Süreç Yönetimi

Planlamımızı yapıyor, beklentileri ve süreçleri belirliyerek yönetiyor ve kat ettiğimiz yolun raporunu sunuyoruz. Seo hizmeti verip ayrıca size bir rapor sunuyoruz.
Projectiw Değer Veriyor

İşimiz müşterilerimizi benimsemek ve derinlemesine anlamak.

Projectiw, marka kültürünü, geleneklerini ve buna bağlı müşteri kitlesini ve hedef kitlesini belirleyerek hareket etmektedir. Buna göre anahtar kelimeler, arama sonuçları değerlendirilir ve liderlik çekişmelerine dahil olunur.

Sürekli Takip Ediliyor

Amacımız çalışma gerçekleştirmek değil, sonuç elde etmek

SEO çalışmalarımızı en küçük ayrıntıya dahi dikkat ederek gerçekleştirirken dönemsel karşılaştırmalar gerçekleştiriyor, doğru kanalların kullanımına özen gösteriyor ve uygun bütçe ile optimum performansı elde etmek için çalışarak analizlerimizi ve raporlamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Hemen İletişime Geç

Eğer Sizde Markanızı Bir Adım Öne Taşımak ve Doğru Hedef Kitlelere Dijital Dünyada Ulaşmak istiyorsanız Hemen Bize yani Projectiw‘e ulaşın!

www.projectiw.com/iletisim

 

Instagram Hesabımız İçin Tıklayınız.

projectiw seo hizmeti