Sosyal Medya Yönetiminde Yeni Bir Çağ

Projectiw; çözüm ortağı olduğu markaların sosyal medya hesaplarını, belirlenen hedeflere ulaşmaya yönelik olarak yoğun bir ilgiyle inceleyerek stratejiler geliştirmektedir. Sadece belirli sayıda paylaşım yapmanın çok daha ötesine geçmektedir.

  • Hedef Kitle Belirleme
  • Rakip Analizi
  • Durum Analizi
  • Strateji ve Planlama
  • Paylaşım Planlama
  • Süreç ve Performans Takibi
  • Raporlama
Fikirleri Markalara Bağlıyoruz

Gerçek Tutkumuz

Her muhteşem hayal bir hayalperest ile başlar.

Sosyal medya hizmetlerimiz, paylaşım yapmak ve rapor vermekten ibaret değildir. Amacımız sosyal medya hesaplarının sadece yönetilmesi değil, aynı zamanda benimsenerek başarılı birer mecraya dönüşmesini, takipçi ve hayran kitlesinin oluşmasını, kampanyalarının ve etkileşim hedefli paylaşımlarının geri dönüşüm vermesini hedeflemekteyiz.

Her markanın hedef kitlesi, potansiyel müşterisi ve kullandığı sosyal medya platformu farklıdır. Projectiw, çözüm ortaklığı sunduğu markaları derinlemesine inceleyerek ve anlayarak, hedef kitle ve sosyal mecra seçimini yapmaktadır. Bu sayede hızlı ve verimli bir şekilde geri dönüş alınabilmektedir.

Hedef Kitleyi Anlama

Projectiw, çözüm ortağı olduğu markaların Facebook kullanıcıları arasında nasıl bir izlenime sahip olduğunu ya da olacağını belirleyerek bu doğrultuda, markanın sektörüne yönelik çalışmalar yaparak optimum sonuçlara ulaşmaktadır.

Rakipleri Analizi ve Kontrol

Projectiw, Facebook'daki marka rakiplerinin gelişimini, planlamasını ve stratejisini yakından inceleyerek ve takip ederek, çözüm ortağı olduğumuz markanın ön plana çıkmasını sağlayacak stratejiler geliştirmekte, bütçe ayarlamaları ve kampanyalar düzenlemektedir.

Sonuçların İncelenmesi ve Raporlama

Sosyal medya çalışmalarının bir süreç olduğunun farkındayız. Buna göre çalışmalarımızın etkilerini, başarılı olduğu ya da eksik kaldığı yönleri berlirleyerek buna göre yeni planlar ve gerektiğinde stratejiler geliştirmekten kaçınmıyoruz. Başarıya giden yolda ilk eleştirileri kendimiz yaparak, her daim daha iyi olmanın yollarını arıyoruz.

Hedef Kitleyi Anlama

İnstagram, her markanın olmazsa olmazlarından biri haline gelmiş sosyal medya platformudur. Doğru kullanıldığında neler yapabileceğini kanıtlamış olan bu platformda, oldukça geniş olan kullanıcı ağını doğru bir şekilde tarayarak başarılı bir hedef kitle çalışması yapmaktayız.

Rakipleri Analizi ve Kontrol

Paylaşım planları, kampanyalar, müşteri ilişkileri, İnstagram üzerinden biraz daha yoğun yürütülmektedir. Bu nedenle her bir rakip hesabını doğru bir şekilde değerlendirmek, analiz etmek ve çözüm ortağı olduğumuz markanın ön plana çıkması için çalışmalar yürütmekteyiz.

Sonuçların İncelenmesi ve Raporlama

İnstagram bir çok açıdan doyumsuz bir platformdur. Her daim yeni hedefler koyulabilen, büyümenin hiçbir zaman durmayacağı özel bir mecradır. Bunun bilincinde olarak elde ettiğimiz sonuçları değerlendirerek başarılı olan yönlerimizi daha da geliştirmekteyiz.

Hedef Kitleyi Anlama

Twitter, markaların ve müşterilerin yakın ilişkiler kurmalarına olanak sağlayan eşsiz bir platformdur. Bu durum Twitter kullanıcıları ve markanın hedef kitlesini doğru bir şekilde yorumlayabilmesini oldukça önemli bir hale getirmektedir. Projectiw bu ayrıntıları dikkate alarak kampanyalarını yürütmektedir.

Rakipleri Analizi ve Kontrol

Markaya rakip olabilecek Twitter hesaplarının belirlenmesi ve analiz edilmesi, sosyal medya gelişiminde önemli bir rol almaktadır. Tercih edilecek stratejik yollar ve planlamalar bu verilere göre işlenerek bu doğrultuda hareket edilmektedir.

Sonuçların İncelenmesi ve Raporlama

Twitter etkileşimleri ve hastag, Twitter çalışmalarının en önemli başarı kriterlerindendir. Bu doğrultuda uygulanan stratejiler değerlendirilerek başarılı stratejilerin daha da gelişmesi için çalışmalar yürütülmektedir. Bunun yanında eksik kalan stratejiler önemle ele alınmaktadır.

Hedef Kitleyi Anlama

Youtube, her yaştan ve her kesimden kullanıcının yoğun bir şekilde tercih ettiği platformlardan biridir. Sahip olduğu potansiyel sebebiyle markaların gözdesi durumundadır. Bu nedenle doğru bir şekilde hedef kitle çalışması yapılarak video tasarımları hazırlanır, doğru mesajların ve duygunun verilmesi sağlanarak marka ön plana çıkarılmaktadır.

Rakipleri Analizi ve Kontrol

Youtube üzerinde binlerce içerik üreticisi kanal bulunmaktadır. Ancak bunlardan sadece bazıları başarılı olabilmektedir. Markanın sektörüyle alakalı kanalların incelenerek belirlenmesi ve doğru bir şekilde içerik üretimi yapılabilmesi için gerekli tüyolar elde edilmektedir. Bunun sonucunda ortaya başarılı olmak için gerekli strateji çıkmaktadır.

Sonuçların İncelenmesi ve Raporlama

Elde edilen verilerle oluşturulan stratejilere bağlı içerikler hedef kitleye sunularak sonuç için süreç takip edilmektedir. Yeterli zaman geçtikten sonra sonuçlara bağlı olarak çıkarımlar ve raporlar hazırlanmaktadır. Buna göre strateji geliştirmeleri ve iyileştirmeleri yapılmaktadır.

Hayranlarınıza Ulaşmayı Ertelemeyin

Detaylı Bilgi