Sosyal Medya Yönetiminde Yeni Bir Çağ

Projectiw, çözüm ortağı olduğu markaların sosyal medya hesaplarını, belirlenen hedeflere ulaşmaya yönelik olarak, yoğun bir ilgiyle inceliyor, stratejiler geliştiriyor ve sadece belirli sayıda paylaşım yapmanın çok daha ötesine geçiyor.

  • Hedef Kitle Belirleme
  • Rakip Analizi
  • Durum Analizi
  • Strateji ve Planlama
  • Paylaşım Planlama
  • Süreç ve Performans Takibi
  • Raporlama
Fikirleri Markalara Bağlıyoruz

Gerçek Tutkumuz

Her muhteşem hayal bir hayalperest ile başlar.

Sosyal medya hizmetlerimiz, paylaşım yapmak ve rapor vermekten ibaret değildir. Amacımız sosyal medya hesaplarının sadece yönetilmesi değil, aynı zamanda benimsenerek başarılı birer mecraya dönüşmesini, takipçi ve hayran kitlesinin oluşmasını, kampanyalarının ve etkileşim hedefli paylaşımlarının geri dönüşüm vermesini hedeflemekteyiz.

Her markanın hedef kitlesi, potansiyel müşterileri ve kullandıkları sosyal medya platformları farklıdır. Projectiw, çözüm ortaklığı sunduğu markaları derinlemesine inceleyerek ve anlayarak hedef kitle ve sosyal mecra seçimini yapmaktadır. Bu sayede hızlı ve verimli bir şekilde geri dönüş alınabilmektedir.

Hedef Kitleyi Anlama

Projectiw, çözüm ortağı olduğu markaların Facebook kullanıcıları arasında nasıl bir izlenime sahip olduğunu ya da olacağını belirleyerek bu doğrultuda, markanın sektörüne yönelik çalışmalar yaparak optimum sonuçlara ulaşmaktadır.

Rakipleri Analizi ve Kontrol

Projectiw, Facebook'daki marka rakiplerinin gelişimini, planlamasını ve stratejisini yakından inceleyerek ve takip ederek, çözüm ortağı olduğumuz markanın ön plana çıkmasını sağlayacak stratejiler geliştirmekte, bütçe ayarlamaları ve kampanyalar düzenlemektedir.

Sonuçların İncelenmesi ve Raporlama

Sosyal medya çalışmalarının bir süreç olduğunun farkındayız. Buna göre çalışmalarımızın etkilerini, başarılı olduğu ya da eksik kaldığı yönleri berlirleyerek buna göre yeni planlar ve gerektiğinde stratejiler geliştirmekten kaçınmıyoruz. Başarıya giden yolda ilk eleştirileri kendimiz yaparak, her daim daha iyi olmanın yollarını arıyoruz.

Hedef Kitleyi Anlama

İnstagram, her markanın olmazsa olmazlarından biri haline gelmiş sosyal medya platformudur. Doğru kullanıldığında neler yapabileceğini kanıtlamış olan bu platformda, oldukça geniş olan kullanıcı ağını doğru bir şekilde tarayarak başarılı bir hedef kitle çalışması yapmak da bizim işimizdir.

Rakipleri Analizi ve Kontrol

Paylaşım planları, kampanyalar, müşteri ilişkileri, İnstagram üzerinden biraz daha yoğun yürütülmektedir. Bu neden her bir rakip hesabını doğru bir şekilde değerlendirmek, analiz etmek ve çözüm ortağı olduğumuz markanın ön plana çıkması için çalışmalar yürütüyoruz.

Sonuçların İncelenmesi ve Raporlama

İnstagram bir çok açıdandoyumsuz bir platformdur. Her daim yeni hedefler koyulabilen, büyümenin hiç bir zaman durmayacağı özel bir mecradır. Bunun bilincinde olarak elde ettiğimiz sonuçları değerlendiriyor, başarılı olan yönlerimizi daha da geliştirmeye gayret ediyor, düşük sonuçlar aldığımız stratejilerimizi yeniliyoruz.

Hedef Kitleyi Anlama

Twitter, markaların ve müşterilerin yakın ilişkiler kurmalarına olanak sağlayan eşsiz bir platformdur. Bu durum Twitter kullanıcıları ve markanın hedef kitlesini doğru bir şekilde yorumlayabilmesini oldukça önemli bir hale getirmektedir. Projectiw bu ayrıntıları dikkate alarak kampanyalarını yürütmektedir.

Rakipleri Analizi ve Kontrol

Markaya rakip olabilecek Twitter hesaplarının belirlenmesi ve analiz edilmesi, sosyal medya gelişiminde önemli bir rol almaktadır. Tercih edilecek stratejik yollar var planlamar bu verilere göre işlenerek belirlenir ve bu doğrultuda hareket edilir.

Sonuçların İncelenmesi ve Raporlama

Twitter etkileşimleri ve hastag çalışmaları, Twitter çalışmalarının en önemli başarı kriterlerindendir. Bu doğrultuda uygulanan stratejiler değerlendirilir, başarılı stratejilerin daha da gelişmesi için çalışmalar yürütülür. Bunun yanında eksik kalan stratejiler önemle ele alınır.

Hedef Kitleyi Anlama

Youtube, her yaştan ve her kesimden kullanıcının yoğun bir şekilde tercih ettiği platformlardan biridir. Sahip olduğu potansiyel sebebiyle markaların gözdesi durumundadır. Bu neden doğru bir şekilde hedef kitle çalışması yapılarak video tasarımları hazırlanır ve doğru mesajların ve duygunun verilmesi sağlanarak marka ön plana çıkarılır.

Rakipleri Analizi ve Kontrol

Youtube üzerinde binlerce içerik üreticisi kanal bulunmaktadır. Ancak bunlardan sadece bazıları başarılı olabilmektedir. Bu durumun sebepleri, markanın sektörüyle alakalı kanallar incelenerek belirlenri ve doğru bir şekilde içerik üretimi yapılabilmesi için gerekli tüyolar elde edilir. Bunun sonucunda ortaya başarılı olmak için gerekli strateji çıkmaktadır.

Sonuçların İncelenmesi ve Raporlama

Elde edilen verilerle oluşturulan stratejilere bağlı içerikler hedef kitleye sunulur ve sonuç için süreç takip edilir. Yeterli zaman geçtikten sonra sonuçlara bağlı olarak çıkarımlar ve raporlar hazırlanır. Buna göre strateji geliştirmeleri ve iyileştirmeleri yapılır.

Hayranlarınıza Ulaşmayı Ertelemeyin

Detaylı Bilgi